Dotyk Anioła w “LuVital” Ludmiła Petrenko

“LuVital” Ludmiła Petrenko – Kraków, Plac Jana Matejki 5/4

Jest takie miejsce w Krakowie, w którym magiczny i piękny Anioł z fachową wiedzą, troską i pasją zatroszczy się o Twoje ciało, duszę i umysł. To niezwykłe miejsce to położone w samym sercu miasta Centrum zdrowia i urody “LuVital” Ludmiła Petrenko. Jeśli cenisz sobie elegancję, manualność, naturalność i wysoką jakość usług oraz ciepłą i niepowtarzalną atmosferę, to koniecznie musisz odwiedzić ten punkt na mapie Krakowa.

Cudowny Anioł i założycielka CentrumPani Ludmila Petrenko jest znaną i znakomitą terapeutką urody, która od 28 lat dba o zdrowie i doskonały wygląd osób, które oddają się w jej ręce. Z największą troską dba o to, aby jej Klienci stawali się lepszą wersją samych siebie, wyglądali i czuli się najlepiej, jak to możliwe, pozostając w zgodzie z naturą.

Pani Ludmiła to dyplomowana kosmetyczka, masażystka, ceniony wykładowca Kongresowy, szkoleniowiec, licencjonowana instruktorka Tai Chi, pasjonatka terapii komplementarnych. Prowadzi Mistrzowskie Szkolenia w zakresie profesjonalnej pielęgnacji ciała.

Za swoją pracę została wyróżniona tytułem “Holistic Beauty Award” przez magazyn “LNE” oraz “Najlepsze ręce w Krakowie” – w plebiscycie “Miasto Kobiet”.

Wizyta w gabinecie “LuVital” to zawsze niezapomniany, krótki urlop, którego wspaniałe efekty pozostają w ciele, duszy i umyśle na długo.

Pani Ludmiło – bardzo dziękuję za dzisiejsze cudowne spotkanie, przyjemną rozmowę oraz za fantastyczny, relaksujący masaż.

“Dotyk Anioła” to przyjemność i relaks na najwyższym poziomie. Życzę powodzenia we wszystkich projektach i do zobaczenia 🙂 .

“LuVital” Ludmiła Petrenko – Kraków, Plac Jana Matejki 5/4
“LuVital” Ludmiła Petrenko – Kraków, Plac Jana Matejki 5/4