O BLOGU

WELL Ja Ty My to miejsce, w którym poruszam tematy związane ze zdrowym stylem życia opartym na Filozofii Wellness, której celem jest osiągnięcie dobrego samopoczucia poprzez harmonię Ciała, Umysłu i Ducha (CUD). To miejsce dla wszystkich, którzy chcą świadomie i holistycznie zadbać o siebie i o swoich bliskich. Będzie mi niezwykle miło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej.

O MNIE

Hej! Jestem Bożena. Na blogu WELL Ja Ty My dzielę się moją pasją do natury i zdrowego stylu życia według Filozofii Wellness (CUD – Ciało, Umysł, Dusza). Inspiruję innych do dbania o swoje zdrowie jako najcenniejszego skarbu. Zachęcam, by codziennie cieszyć się drobnymi przyjemnościami i chwilami. By doceniać rodzinę, przyjaciół, bliskich, ale także, aby uczynić bliską osobą… samych siebie.

MOJA MISJA

POMAGAM MOIM CZYTELNIKOM W DBANIU O SIEBIE W SPOSÓB HOLISTYCZNY. Abyś mogła/mógł prowadzić zdrowe i świadome życie we wszystkich jego obszarach.

DBAJĄC O SIEBIE – DBASZ O INNYCH

KLUCZOWE WARTOŚCI

  • Pasja
  • Empatia
  • Mistrzostwo
  • Odpowiedzialność

Chciałabym, aby moje artykuły były dla Ciebie wartościowe, dlatego będę wdzięczna za wszelkie pytania i uwagi, które można kierować na maila (adres znajdziesz w zakładce kontakt), lub pisząc bezpośrednio na adres kontakt@welljatymy.pl. Mam nadzieję, że odnajdziesz tu treści, które Cię zainteresują i zainspirują do zmiany. Życzę miłej lektury!

Bożena.