O BLOGU

WELL Ja Ty My to miejsce, w którym poruszam tematy związane ze zdrowym stylem życia opartym na Filozofii Wellness, której celem jest osiągnięcie dobrego samopoczucia poprzez harmonię Ciała, Umysłu i Ducha (CUD). To miejsce dla wszystkich, którzy chcą świadomie i holistycznie zadbać o siebie i o swoich bliskich. Będzie mi niezwykle miło, jeśli zostaniesz ze mną na dłużej.

O MNIE

Nazywam się Bożena Dorosz i jestem Trenerem zdrowego stylu życia oraz Trenerem mentalnym. Na co dzień wspieram przedsiębiorców, menadżerów, sportowców oraz wszystkich, którzy chcą podnieść jakość swojego życia w osiąganiu świetnych wyników oraz dbaniu o siebie na poziomie ciała, duszy i umysłu.


Sprawny, zdrowy organizm jest w stanie wyzwolić energię, dzięki której można przenosić góry i być szczęśliwym. Warto dbać o niego każdego dnia i w każdej minucie.
Kocham naturę i właśnie na niej opieram swoją działalność. Zdrowa bazująca na naturalnych składnikach dieta jest w stanie dać ciału wszystko, co najlepsze. Do tego odpowiednia praca z umysłem, duszą i emocjami może skutecznie podnieść jakość życia.

? Chcesz dodać swojemu ciału i umysłowi zdrowia, energii, młodości i radości?
? Chcesz być bardziej pewnym siebie?
? Chcesz poprawić relacje w biznesie, ze znajomymi, z najbliższymi osobami?
? Chcesz skutecznie obniżyć poziom stresu?
? Chcesz szybko podnieść się po porażce zawodowej lub prywatnej?
? Chcesz osiągać lepsze wyniki w biznesie, pracy, sporcie, życiu osobistym?
? Chcesz znacznie poprawić jakość swojego życia i być well?

Skontaktuj się ze mną. Link do bezpłatnej konsultacji znajdziesz w zakładce Współpraca.
Odważ się i rozpocznij ze mną podróż, po której Twoje życie już nigdy nie będzie takie samo!

MOJA MISJA

POMAGAM INWESTOWAĆ W ZDROWĄ I SZCZĘŚLIWĄ PRZYSZŁOŚĆ. Abyś mogła/mógł cieszyć się zdrowiem, energią, młodością i dobrym samopoczuciem.

DBAJĄC O SIEBIE – DBASZ O INNYCH

KLUCZOWE WARTOŚCI

  • Pasja
  • Empatia
  • Mistrzostwo
  • Odpowiedzialność

Chciałabym, aby moje artykuły były dla Ciebie wartościowe, dlatego będę wdzięczna za wszelkie pytania i uwagi, które można kierować na maila (adres znajdziesz w zakładce kontakt), lub pisząc bezpośrednio na adres kontakt@welljatymy.pl. Mam nadzieję, że odnajdziesz tu treści, które Cię zainteresują i zainspirują do zmiany. Życzę miłej lektury!

Serdecznie pozdrawiam,

Bożena 🙂 .