WELL Ja Ty My – pierwsze urodziny!

Pierwsze urodziny bloga WellJaTyMy.pl

Kochani!

Blog WELL Ja Ty My obchodzi dzisiaj swoje pierwsze urodziny!

Jestem niesamowicie szczęśliwa i wzruszona pisząc te słowa .

Dziękuję, że jesteście razem ze mną!

Dokładnie rok temu – 27.04.2019 powstał na blogu pierwszy artykuł dotyczący Filozofii Wellness – zdrowego stylu życia, na którym opiera się cała moja działalność.

Od tamtej pory powstały już 92 artykuły z różnych kategorii: Ciało Dusza Umysł, WELL Przepisy, WELL Biblioteka, WELL Food, WELL Wydarzenia, Wellness i Sztuka.

Mam nadzieję, że poszczególne artykuły dają Wam wiedzę, inspirację i motywację do zdrowego stylu życia. Bo zdrowie to nasz największy skarb, o który warto dbać na każdym etapie swojego życia.

Pisanie to wielka odpowiedzialność , ogrom pracy, ale i osobisty rozwój oraz moc szczęścia.

Inspirowanie innych ludzi to powołanie, misja i ogromna odpowiedzialność. To wyzwanie dla umysłu i wysiłek serca. To rola, którą przyjęłam w życiu drugiego człowieka. To wartość, która płynie dalej w świat.

Dzięki blogowaniu poznałam mnóstwo fantastycznych osób: podczas różnych spotkań, wydarzeń (opisywanych także na blogu w kategorii WELL wydarzenia), na Fanpage (jest nas tam już ponad 700 osób!).

Wszyscy jesteście niesamowici! Wasza obecność – każdy Wasz komentarz, polubienie, wiadomość, dobre słowo to dla mnie cenne wskazówki, ogromna radość i szczęście.

Dziękuję, że jesteście razem z WELL Ja Ty My!

Jestem pełna energii, motywacji i determinacji, aby dostarczać Wam jeszcze więcej dobra, wiedzy i inspiracji. WELL to Ja Ty My!

Pozdrawiam Was serdecznie i do zobaczenia!

Bożena Dorosz

WELL Ja Ty My – Twoje miejsce zdrowego stylu życia.

DBAJĄC O SIEBIE – DBASZ O INNYCH